Aura Rengi Nasıl Görülür Teknikleri

Her canlı sistemi belirli bir manyetik alan oluşturmaktadır. Herkes bu manyetik alanı çıplak gözle gözlemleyemese de bazı özel teknikler sayesinde aura gözlemlenebilir. Bu gözlemlemeyi yapmak için öncelikli olarak aura nedir makalesinde ele aldığımız bilgileri incelemenizi tavsiye ederiz. Ön bilgi aldıktan sonra aura nasıl görülür konusunda vermiş olduğumuz teknikler sayesinde hem kendinizin hem de çevrenizde yer alan kişilerin aurasını görmeye çalışabilirsiniz.

Aura kişinin genel sağlığını koruma altına alma konusunda etkili olduğu gibi gözlemlenmesi durumunda ilgili kişinin duygu durumu ile alakalı bilgilerin elde edilmesini de sağlar. Bu yüzden özellikle insanları daha iyi tanımak isteyen kişiler aura nasıl görülür konusunda ayrı bir ilgi duyuyor. Canlıların aurasını görmek istiyorsanız her tekniği uygulayamazsınız. Sahip olduğunuz aurayı görmek için farklı, başkasının aurasını görmek içinse daha farklı teknikleri uygulamanız gerekiyor. Gelin aura rengi görme ve saptama konusunda verilen tekniklere göz atalım.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Kendi auramızı nasıl görebiliriz?

Aura görmek istiyorsanız öncelikli olarak sakin bir ruh haline bürünüp kendinizi rahatlatmanız gerekmektedir. Rahatlama odaklanmanızın artmasını sağlayacaktır. Ayrıca aura gözlemlemesi yapan kişiler ışık yoğunluğu fazla olan ortamlarda gözlemleme yapmanın zor olduğunu bu yüzden loş ortamlarda gözlemlemenin yapılması gerektiğini belirtiyor.

Kendi auranızı görmek için ışık yoğunluğu az olan yani loş bir odaya geçin. Daha sonra ellerinizi hızlı bir şekilde yaklaşık olarak 1 dakika boyunca birbirine sürtün. Isınmayı hissettikten sonra avuç içlerinizi arasında 10 santimetre olacak şekilde konumlayın. Bunu kollarınızı omuz hizasında uzatarak yapın. Daha sonra iki elinizin arasına odaklanmadan sürekli olarak bakın. Bir süre sonra duman şeklindeki kıpırtıları görmeye başlayacaksınız. Bu uygulamayı belirli zaman aralıklarında yapacak olursanız kendinizi aura gözlemleme konusunda geliştirirsiniz. Yeterli gelişmişliğe ulaştığınız zaman vücudunuzun herhangi bir yerindeki aurayı sürtünme uygulamadan dahi gözlemleyebilirisiniz. Aura renkleri konusunda da bilgi aldıktan sonra genel sağlığınızı ve ruh halinizi yorumlamanız mümkün olacaktır.

Başkasının aurasını nasıl görebiliriz?

Bir kişinin aurasını görmek için öncelikli olarak kendi auranızı görme konusunda kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. Direkt olarak bakınca kendi auranızı görebilecek düzeye geldiyseniz artık başkasının da aurasını görebilirsiniz. Kendi auranızı görmek için tercih ettiğiniz loş ortamı başkasının da aurasını görmek için tercih etmeniz gerekiyor.

Loş odaya geçtikten sonra aurasını görmek istediğiniz kişiye yaklaşın ve aranızdaki mesafenin 10 santimetre kadar olmasını sağlayın. Daha sonra odaklanmadan aurayı görmek için kişinin bedenine odaklanın. Kısa bir süre sonra kişinin sahip olduğu aura renkleri ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Bazı kişiler aşırı derecede uğraşmasına rağmen bir türlü aura gözlemlemesi yapamadığını söylüyor. Bunun en büyük nedeni aslında gözlemleme yapılan kişinin aurasının zayıf olmasıdır. Kötü psikolojisi olan ya da çeşitli sağlık sorunları olan kişilerin auraları aşırı derecede zayıftır. Bu tip kişilerde bu yüzden aurayı görmek imkânsız denilecek kadar zordur. Bu tip ir durumla karşılaştığınız zaman öncelikli olarak kişiye ruh halinin kötü olup olmadığını sorun. Eğer ruh halinde bir sorun yoksa büyük ihtimalle genel sağlık sorunu vardır. Bunu ilk fark eden siz olabileceğiniz için genel sağlık taramasından geçmesini kesinlikle tavsiye edin. Sadece aura gözlemlemesi yaparak insanların kanser dahi olduğunu anlayan kişiler bulunuyor.

18 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Bilim
Kategoriler
Sağlık
Bağlantılar