Yeni Yıl Bizlere Kutlu Olsun Şarkısı Sözleri

Yeni yıl şarkıları yılbaşının geldiğinin en önemli habercilerindendir. Yeni yıl bizlere kutlu olsun şarkısı dünden bu güne en çok söylenen yeni yıl şarkılarından birisi olduğundan hem geçmişi biat etmek hem de yeni yılın geldiğini müjdelemek adına yeni yıl bizlere kutlu olsun şarkısı sözleri sayfamıza eklenecek. Daha önceden bu şarkıyı dinlememiş olanlar içinde şarkının video bağlantısını da paylaşacağız.

Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun şarkısı çocuk şarkıları arasında yer alsa da emin olun çocuklardan daha fazla yetişkinler bu güzel yeni yıl şarkısını sevmektedir. Birçoğunuzun bu şarkıyı dinlerken geçişe dönüp eski yılbaşı gecelerini hatırlayacağını düşünüyoruz. Eskiden yeni yıl geldiği zaman camdaki perdeleri aralayıp sokak lambasını referans alarak karın yağışını izlerdik. Anne, baba, çocuk hep bir arada olurdu. Günümüzde bu lezzetleri yakalamak gerçekten de çok zor artık. Gençler anne ve babası ile birlikte yeni yıl kutlamak yerine diskoteklere giderek burada yeni yılı kutlamayı tercih ediyor. Şüphesiz bu durum aile bağlarımızın ciddi anlamda kopmasına neden oluyor. Sizler de bu tarz şeyler yapan birisiyseniz aile bağlarınızı kuvvetlendirmek için bu yeni yılı aileniz ile kutlayın. Emin olun yaşlandığınız zaman hatırlayacağınız türden güzel bir anıya sahip olacaksınız.

Bu yeni yıl şarkısı dışında yapılan kutlamalarda söylenen farklı lezzetlere sahip çok sayıda şarkı bulunmaktadır. Zaman içerisinde fenomen hale gelen tüm yeni yıl şarkıları sayfamıza eklenecek ve bu şarkıları dinlemeniz için gerekli olan tüm bağlantılar sizlerle paylaşılacaktır. Yılbaş yaklaştıkça bir çok yayın kuruluşunda bu tarz eserlere rastlamaya başlayacağınıza emin olabilirsiniz.

Yeni yıl şarkısı sözleri

Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl
Bizlere kutlu olsun
Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl
Sizlere mutlu olsun
Eski yıl sona erdi
Yepyeni bir yıl geldi
Bu yıl olsun mutlu bir yıl
Bu yıl olsun hey hey
Kardeşiz biz hepimiz
Bitmesin hiç sevgimiz

Aramızda dargınlık yok
Aramızda hey hey
Mutlu olsun insanlar
Mutlu olsun tüm evren
Yeni yılda hep birlikte
Yeni yılda hey hey

Yeni yıl şarkısı notaları

Eminiz ki içinizde enstrüman kullanan kişiler ve bu kişiler bu yeni yıl şarkısını dinledikten sonra kendileri de bu şarkıyı notaya döküp çalmak isteyecektir. Müziğe her zaman katkımız olduğu için sizlere bu güzel şarkının sahip olduğu notaları sunmak istiyoruz. Notalarda gerekli yerlerde gerekli uzatmaları yapacak olursanız bu yeni yıl şarkısını hiç zorlanmadan çalabilirsiniz. Notaları daha iyi kavramak adına sizlere youtube videosu olarak sunduğumuz şarkıyı da dinlemenizi tavsiye ediyoruz. Hepinizin yeni yılı kutlu olsun.

Yeni yıl etkinlikleri özellikle Hıristiyanlık dünyasında dini bir niteliği olduğundan büyük önem arz etmektedir. İnsanlık tarihi incelendiğinde yeni yıl yani yılbaşı kutlamalarının sadece Hıristiyanlar tarafından yapıldığı ancak ilerleyen yıllarda bu etkinliklerin büyük beğeni görmesi nedeniyle tüm etkinliklerin diğer ülkelerde de yapılmaya başlandığı gözlemlenmektedir. Sevgi ve kardeşliğin simgesi olan yeni yılın sizlere huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini dileriz. Günümüzde dini bir boyut kazandırılmış olmasından dolayı birçoğumuz yeni yılı kutlamaktan uzak dursak da birlik ve beraberliğin sıcaklığını hissetmeye ihtiyacımız olduğu bu günlerde birlik olmayı başarabilen bir toplum olmayı dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here