Yeni Yıl Kutlama Tebrik Kartları Yılbaşı Kartpostalları

Yılbaşı kartpostalları geçmişte kalan değerler arasında yer alsa da geçmişi tekrardan yaşatmak isteyen kişiler yeni yıl kutlama kartlarına rağbet etmeye devam ediyor. Yeni yıl tebrik kartları eskiden sizlerinde bildiği gibi seyyar satıcılar tarafından satılmaktaydı. Bu kartların yani kartpostalların üzerlerinde kardan adam, süslenmiş yılbaşı ağacı, şarkıcı fotoğrafları ve karla kaplı manzara resimleri yer alıyordu. Sizlere geçmişin lezzetlerini bir nebze de olsa tattırabilmek adına en güzel yeni yıl kutlama kartlarını sayfamıza ekliyoruz.

Kartpostallar atacağınız telefon mesajından daha sıcaktır. Öncelikle kendinize bir yeni yıl kutlama kartının geldiğini düşünün. Bu kartın sizde nasıl bir sıcaklık oluşturacağını hissedin. İşte bu durumda hissetmiş olduğunuz güzel duygular sizlerin tebrik kartı göndermeniz durumunda karşı tarafın hissedeceği duygulardır. Bu yüzden karşı tarafa sıcak duygular geçirmek isteyen kişiler kesinlikle yeni yıl kutlaması yapmak için yeni yıl tevrik kartlarını tercih etmelidir. Yeni yıl kutlama mesajları ne kadar klasik olursa o kadar güzel olur çünkü yeni yıl mesajlarına yeni eklemeler yapmak gerçekten de kutlama kartlarının büyüsünü bozuluyor. Bu yüzden elinizden geldiğince en klasik olduğunu düşündüğünüz yılbaşı kutlama kartlarını tercih etmeye çalışın.

Özellikle İstanbul ilinin bazı bölgelerinde yılbaşı geldiği zaman kartpostallar halen satışa sunulmaya devam ediliyor. Bizim favori kartpostallarımız arasında kardan adamlı bol simli olanları yer almaktadır. Sizlerde eğer bu ürünleri temin edemeyen kişilerden olursanız sayfamızda yer alan kartları fotoğraf kalitesinde çıktı alarak kullanabilirsiniz.

Yılbaşı tebrik kartı nasıl yapılır?

Yılbaşı geldiği zaman tebrik kartı fiyatları arttığından dolayı bazılarınız kendi tebrik kartını yapmak isteyebilir. Ayrıca bir yılbaşı tebrik kartını kendiniz yapacak olursanız bu tebrik kartını vereceğiniz kişiye daha sıcak gelecektir. Peki, tebrik kartı nasıl yapılır biliyor musunuz? Tebrik kartı yapmak için sadece birkaç boya kalemine, kartona ve kartonu kesmek için makasa ihtiyacınız var. Ayrıca kaliteli marka yapıştırıcı da almayı unutmayın. Tüm bu malzemeleri temin ettiyseniz aşağıda yer alan video anlatıma bakarak kendi yeni yıl tebrik kartınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Yılbaşı kartpostalları

Yeni yılınızı kutlar, yeni yılın sizlere huzur ve sağlık getirmesini dileriz. Ayrıca hazır aklımıza gelmişken, geçmişi hatırlamak adına yeni yıl bizlere kutlu olsun bağlantısında yer alan şarkıyı da dinlemenizi tavsiye ederiz. Anadili İngilizce olan yakınlarınızı unutmak istemiyorsanız İngilizce yeni yıl mesajları bağlantısında yer alan hem sözlü hem de resimli mesajlara göz atmanızı tavsiye ederiz. Yeni yılın sizlere sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederiz. Yeni yıl kutlamaları bu sene acının gölgesinde kalacak gibi görünüyor. Çok sayıda şehit verdiğimizden dolayı maalesef büyük bir buruklukla yeni yıla girecez. Allah eski mutlu günlerimizi inşallah yeni yılda getirir. Türk milletine yeni yılın huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here