İngilizce Yeni Yıl Mesajları Yılbaşı Sözleri

İngilizce dilinin hakim olduğu ülkelerde yaşayan sevdiklerinizin yeni yılını kutlamak adına İngilizce yılbaşı mesajları ideal olacaktır. İngilizce yeni yıl mesajları karşı tarafa sıcaklığınızı hissettirebileceğiniz tarzda hazırlandı ve web sitemize eklendi. İngilizce diline hakim olan birisiyseniz kendi yeni yıl mesajlarınızı hazırlayabilirsiniz ancak yeni yıl sözleri hakkında parlak bir fikriniz yok ise sayfamızda yer alan İngilizce sözlerden yararlanmanızda fayda var.

İngilizce konuşan ülkelerin büyük bölümünde Hıristiyanlık hakim olduğundan dolayı yılbaşı özel bir anlam ifade etmektedir. Dini bir niteliği olan bu günde farklı bir dine mensup olan birisini hatırlamanız aslında sizlerin sahip olduğunuz dinin ne kadar ince bir din olduğunun göstergesi olacaktır. Bu yüzden her şeyi bir kenara bırakarak hoş görünün nasıl bir şey olduğunu karşınızdaki yani farklı dine mensup olan kişilere hissettirin. Belki de göndereceğiniz bir yeni yıl kutlaması karşınızda yer alan kişinin İslam dinine olan kötü bakışını tamamen değiştirecektir. Bizler kesinlikle bu yüzden alçak gönüllü olmalıyız. Nasıl ki Ramazan ayı geldiğinde oruç tutmayan, başka dine mensup olan kişiler sırf bizlere saygısızlık olmasın diye toplum içerisinde yemek yemiyorsa bizlerin de onlara saygı göstermemiz gerekmektedir.

İngilizce yılbaşı mesajları

• I wish the new year bring you health and peace of mind.

• You earn a lot of money for you this year and I wish you a way that your health is in place. Best wishes for a Happy New Year.

• Every new year means a new hope. I wish this year, hope your all good to be true, and the formation of your hopes for the future.

• There are still a new year in our door By 2012 we will enter everything you want to happen these days Wishing Create your future more beautiful every new day the previous day, according to your requests and you get to be happy! Good Years!

• Brotherhood was born, his love of combining, perhaps still, perhaps tired, still happy, still hopeful, still full of love for many years!

• Today is the worst day ever do not laugh New Year’s filled full of the most sincere smile and a large paved with Merry Christmas Wishing you pass

İngilizce resimli yeni yıl mesajları

Çoğu zaman duygularımızı resimlerle daha iyi bir şekilde ifade ederiz. Bu yüzden sizlere seçim aralığınızı genişletebilmek için resimli İngilizce yeni yıl mesajları da aktarılacak. Tüm sevdiklerinizle huzur dolu bir yıl geçirmenizi dileriz.

Sizler için hazırladığımız İngilizce yeni yıl mesajları bu şekildedir. Akıcı bir İngilizceye sahipseniz sizlerde kendi hazırladığınız mesajları bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca Rusya’da yakınlarınız varsa Rusça yeni yıl mesajları bağlantımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz. Hangi dilde olursa olsun insanın sevdiklerini hatırlaması gerçekten de çok güzel bir şey. Ne zaman yeni yıl gelse telefonumun başında, sobanın çıkarmış olduğu gıcırtı seslerini dinleyerek bekliyorum. Yeni yılımı kutlamak için gelen her mesaj odamın huzur dolmasını sağlıyor. Benim için yeni yıl önemsiz diyen kişiler bile kesinlikle yeni yıl geldiği zaman kendilerine bir mesaj gönderilmesini bekliyor. Bunun bilincinde olduğumuz için gelin bu yıl telefon rehberimizde yer alan herkese yeni yıl kutlaması mesajı atalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here