Portal KYK Doğrulama Sayfası Giriş Çıkış

KYK doğrulama sayfası sorunları özellikle giriş çıkış işlemlerinde sorun yaşatmaya devam ediyor. KYK doğrulama sayfası giriş ve KYK doğrulama sayfası çıkış sorunlarının neyden ötürü meydana geldiğini araştırdık ve bu sorunun temeline sizler için indik. Üniversite öğrencilerinin en çok kullandığı web sitelerden birisi olmasından dolayı sizlere bu konu hakkında elde etmiş olduğumuz bilgileri sunacağız.

KYK portal sistemi Kredi Yurtlar Kurumu ile alakalı bilgilerin yer aldığı. Öğrencilerin çeşitli sorgulamalar yaparak sunulan hizmetlerden bilgi aldığı bir yerdir. Her geçen gün yeni bir üniversitenin açılmasından dolayı KYK portal sayfasında online olan kişi sayısı hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Kullanıcı sayısının hızlı bir şekilde artıyor olmasına rağmen sunucu sistemlerinde herhangi bir iyileştirme yapılmadığından dolayı kullanıcılar ciddi manada mağdur olmaya devam etmektedir.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Doğrulama sayfasına giriş ve çıkış yaparken yaşamış olduğunuz sorunun temel sebebi sunucuların kullanıcı sayısını kaldıramaması ve çökmesidir. Portal yetkililerine her defasında bilgilendirme yapılıyor olmasına rağmen sunucularda herhangi bir yenileme işlemi meydana gelmediğinden dolayı aynı sorunlar yaşanmaya devam etmektedir.

Yazılım teknolojileri her geçen gün gelişmeye devam ediyor ancak devlet siteleri yazılım gelişmelerini takip etmediğinden ve sunulan hizmetleri bu doğrultuda geliştirmediğinden bu tarz sorunlar yaşanmaya devam edecektir. HTML ve CC kodlarındaki hata oranları sunucu sorgu sayısının artmasına neden olduğundan normal şartlarda bu sayıdaki online kişiyi kaldırabilecek olan sunucular çökmekte ve hizmet vermemektedir.

KYK doğrulama sayfası giriş çıkış işlemlerinde meydana gelen bu sorunları ortadan kaldırmak için sorunu yaşayan herkesin yetililere şikayette bulunması gerekmektedir. Bu sorun ancak bu şekilde bir çözüme kavuşturulabilir.

10 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Bilim
Kategoriler
Sağlık
Bağlantılar