Peygamberimizin Okuduğu Siğil Duası

Elde, yüzde ve vücudun çeşitli yerlerinde çıkan siğil modern tıp dünyasındaki yöntemler ile büyük oranda tedavi edilebiliyor olsa da her yöntemi denemiş olmasına rağmen vücudunun çeşitli yerlerinde çıkan siğillerden bir türlü kurtulamayan kişiler de bulunmaktadır. İslam dini insanlara birçok nimeti sunduğu gibi siğilleri geçirici yönde şifa verici duaları da sunmuştur. Peygamber efendimizin okuduğu siğil duası vücudun çeşitli yerlerinde çıkan siğillerin gerçekten de geçirmek için etkilidir. Peygamberimizin elini toprağa vurarak okuduğu siğil duası nedir sorusunu son zamanlarda sıklıkla aldığımız için sizlere siğillerinizden kurtulmak adına okuyabileceğiniz bu duayı paylaşacağız. Peygamberimizin siğil için okuduğu dua birçok kişinin şifa bulmasına yardımcı olmuştur.

Peygamberimizin okuduğu siğil duası birçok kişi tarafından biliniyor olsa da siğil duası nasıl yapılır konusunda bilgi sahibi olmadığından dolayı insanlar maalesef şifa bulamamaktadır. Sizlere sunacağımız siğil duasını nasıl yapacağınız hakkında da sizlere bilgiler vereceğiz. Duayı okumaya başlamadan önce siğillerin yer aldığı bölgeyi kalemle işaretleyin yani siğillerin etrafına kenarlık yapın. Daha sonra bu duayı 7 ya da 40 defa okuyarak üfleyin. Bunu canı gönülden yapacak olursanız bir süre sonra siğillerinizin yok olduğuna şahit olacaksınız. Peygamberimizin elini toprağa vurarak okuduğu siğil duası aşağıdaki şekildedir. Rabbim yapmış olduğunuz duaları kabul eylesin.

Okunuşu:em ebremû emren fe innâ mumbrimûn.

Halk arasında peygamber efendimizin okuduğu yönünde bilgilerin yer aldığı farklı siğil duaları bulunmaktadır ancak yaptığımız araştırmalar sonucunda peygamberimizin elini toprağa vurarak okumuş olduğu siğil duasının bu dua olduğunu öğrendik. Eğer sizlerin bu yönde bildiğiniz daha farklı bilgiler mevcutsa insanların dualar ile şifa bulması adına bu bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tabii ki siğilleriniz aşırı derecede artmış durumdaysa durumun ciddiyetini benimseyerek modern tıp dünyasının yöntemlerinden de yararlanın çünkü bazı durumlarda siğil olarak gördüğünüz şey aslında daha farklı bir şey olabilmektedir. Kötü durumlara düşmemek için öncelikle sorunun ne olduğunu tespit ettirmeye çalışın.

İslam dünyasında şifa verici ve insanı koruyucu etkisi olan daha çok sayıda dua bulunmaktadır. Özellikle Ayetel Kursi insanı koruma konusunda en etkili olan dualardan birisidir. Sizler de duaların gücüne inanıyorsanız ve Ayetel Kursi duasını okumayı bilmiyorsanız Ayetel Kursi duası tecvidli okunuşu bağlantısına göz atarak bu dua hakkında da bilgiler alabilirsiniz. Rabbim sorunlarınızı en kısa zaman içerisinde inşallah çözüme kavuşturur. Alternatif tıp dünyasında da vücudun çeşitli yerlerinde çıkan siğilleri geçirmek adına geliştirilmiş olan çok sayıda yöntem bulunmaktadır. Zaman içerisinde sizlere alternatif tıp dünyasında bulunan şifalı otlar ile yapılan bu yöntemler hakkında da bilgiler vermeye devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here