Nursel Köse Kimdir Vikipedi

Nursel Köse, çok sayıda projede rol almış olmasına rağmen Paramparça dizisinde canlandırdığı Keriman karakteri sayesinde mesleki hayatında zirveye ulaşmıştır. Kimdir bu Nursel Köse diyen kişilerin büyük kısmı Paramparça dizisindeki Keriman karakterinin kim olduğunu merak etmektedir. Bu nedenden dolayı Nursel Köse kaç yaşında ve nereli gibi bilgiler ulaşabileceğiniz vikipedi bilgilerini sayfamızda yayınlayacağız. Bu sayede hem oyunculuk alanındaki başarısı hem de güzel fiziği ile dikkat çeken oyuncu hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Paramparça dizisinde Keriman karakterini canlandıran Nursel Köse, 1 Ocak 1970 tarihinde dünyaya geldi. Küçüklüğünden beri oyuncu olmayı istemesine rağmen gelecek kaygısı duymamak adına Almanya’ya giden oyuncu burada mimarlık eğitimi aldı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Mimarlık eğitimi aldığı yıllarda şair ruhu ortaya çıkan oyuncu şairlik alanında çalışmalar yaptı ve yapmaya devam etmektedir. Uzun yıllar Almanya’da yaşayan Nursel Köse Hanımefendinin burada çok sayıda oyun yazdığı ve yazdığı bu oyunlarının büyük bölümünde rol aldığı biliniyor.

Almanya’da ikamet ettiği yıllarda Yer Kozmetikçileri adlı bir kabare grubu kurduğu bilinmektedir. Kurmuş olduğu bu grupta yazarlık yaparak grubun herkes tarafından tanınan bir grup olmasını sağladığı bilinmektedir.

Nursel Köse Hanımefendi sosyal medyayı sıklıkla kullanan bir kişidir. Kendisi ile sosyal medya üzerinden iletişime geçmek için twitter.com/nurselkose sayfasını kullanabilirsiniz.
Beyaz perdede ilk yer aldığı proje Yasemin olan oyuncu bu projede yer aldıktan sonra herkesin ilgisini çekti. Bu proje onun için bir dönüm noktasıydı. Olayı böyle görmemizin temel sebebi ise dizi yapımcılarının ve film yapımcılarının Yasemin adlı projeden sonra kendisine çok sayıda teklif göndermesidir.
Dedeler İyisini Bilir, 72 koğuş, Ver Elini Türkiye, Kavak Yelleri, Kartallar Yüksek Uçar, Yaşamın Kıyısında, Sessiz Gece, Anam Anam ve Yasemin adlı projelerden tanıdığınız oyuncu şuanda Paramparça dizisinde Keriman karakterine hayat veriyor. Güzel oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

10 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Bilim
Kategoriler
Sağlık
Bağlantılar