Özge Özpirinçci Kimdir Vikipedi

Özge Özpirinçci, sinema ve dizi alanında rol alan oyuncudur. Özge Özpirinçci 1 Nisan 1986 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya geldi. Şu anda Aşk Yeniden dizisinde Zeynep karakterine hayat verdiğinden dolayı kaç yaşında ve nereli gibi konular merak edilmektedir.

Özge Özpirinçci özellikle Engin Altan Düzyatan ile yaşamış olduğu aşktan dolayı uzun süre boyunca magazin dünyasının mercek altına aldığı bir isimdir. Kendisi özel hayatından çok mesleği ile anılmayı tercih etse de çok sayıda hayranının olması sürekli takip edilmesine neden olmaktadır.

İstanbul doğumlu olan Özge Özpirinçci halen bu ilde yaşam sürmeye devam ediyor. Temel eğitimlerini İstanbul ilinde alan oyuncu AFS programına dahil olarak yaklaşık olarak 1 yıl boyunca Amerika Birleşik Devletlerinde lise düzeyinde eğitim almıştır. Erken yaşta yurtdışına çıkmış olmasından dolayı akıcı bir şekilde İngilizce konuştuğu biliniyor. Yabancı dile hakim olmasından dolayı kendisinin birçok yabancı projede de rol alması beklenmektedir.

Üniversite eğitimini Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünde alan Özge Özpirinçci, ilgili bölümden 2008 yılında başarılı bir şekilde mezun oldu. Daha sonra oyunculuk alanında yer almaya başlayan Özge Özpirinçci, Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde rol aldıktan sonra tanınan bir isim haline geldi.
Cesaretin Var Mı Aşka, Kavak Yelleri, Melekler Korusun, Deli Saraylı, Al Yazmalım, Ağır Roman Yeni Dünya, Tatar Ramazan, Aramızda Kalsın, Aşk Yeniden, Veda, Anadolu Kartalları, Kayıp ve Karışık Kaset adlı projelerde rol almış olan oyuncunun çok sayıda hayranı bulunmaktadır. Özge Özpirinçci hayranlarından biriyseniz twitter.com/egzozpirincci bağlantısını kullanarak ünlü oyuncu ile iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here