Negatif Enerjiye Karşı Koruyan Şifalı Taşlar

Dünya üzerinde yer alan bazı taşların ortamda yer alan negatif enerjiyi emip yok ettikleri kanıtlanmıştır. Ortamda yer alan negatif enerji kişinin hem ruh hem de beden sağlığını ciddi anlamda olumsuz etkiler. Bu yüzden sıkıntılar yaşayan kişi sayısı bir hayli fazladır. Negatif enerjiye karşı koruyan şifalı taşlar sayesinde kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Negatif enerjiye karşı koruyan taşlar kullanılarak yapılmış olan mücevherleri kullanabileceğiniz gibi bu taşları direkt olarak evinizde bulundurabilir ya da üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Negatif enerjiye karşı koruyan taşlar öfkeyi yok eder, üzerinizde yer alan hüznü alır, kaygı duygusunu yok eder, üzerinizdeki korkuyu atmanızı sağlar, bunalımdaysanız bunalımdan çıkmanızı kolaylaştırır. Bu kadar fazla olumlu etkileri olduğundan dolayı kesinlikle şifalı taşlar şifa bulmak adına kullanılmalıdır. Üzerinizde yer alan negatif enerji ya da size çeşitli güçler tarafından gönderilen negatif enerjiler çeşitli hastalıklara dahi yakalanmanıza neden olabiliyor. Bu yüzden kendinizi koruma altına alın ve şifalı taşlardan yararlanın. Gelin hep birlikte hangi taş bizi neye karşı koruyor öğrenelim.

Negatif enerjiye karşı koruyan taşlar

Ametist: mor renge sahip olan ametist taşı kızgınlık, nefret ve korku gibi kötü duyguların uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. Günlük yaşam içerisinde mutlu olabilmek için pozitif duygu istikrarının sağlanması gerekmektedir. Bu konuda ametist taşının gerçek anlamda olumlu etkilerinin olduğu biliniyor. Özellikle kolye ve yüzüklerde taş kullanmayı seviyorsanız takılarınızda ametist taşını kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Kehribar: Sarı renkte olan bu taş vücutta yer alan negatif enerjiyi emerek kişinin rahatlamasını sağlar. Ülkemizde genellikle yeni doğan bebeklerde bu taş kullanılır. Bebeklere nazar değdiği zaman hasta olduklarına inanıldığı için ebeveynler negatif enerjiye karşı bebeklerini korumak adına kehribar taşını kullanırlar. Kehribar psişik saldırılara karşı tam bir kalkan görevi görür. Aklınızda yer alan negatif düşünceleri kesinlikle kehribar sayesinde temizleyebilirsiniz.

Obsidyen: siyah obsidyen negatif enerjiyi en iyi emen şifalı taştır. Etrafınızda ruh halinizin negatif yönde etkilenmesine neden olan enerjiler varsa siyah obsidyen taşı ile bu kötü enerjinin size zarar vermesini engelleyebilirsiniz. Siyah obsidyen taşı koruma kalkanı görevi gördüğünden dolayı bir süre sonra aşınacaktır. Bu aşınmalar taşın sizi koruduğunun bir göstergesidir.

Siyah turmalin: bu taşın en önemli özelliği radyasyonu emiyor olmasıdır. Günlük yaşam içerisinde bilgisayar, telefon, televizyon gibi yüksek oranda radyasyon yayan cihazlarla iç içe yaşam sürüyoruz. Bu da ilgili cihazlardan yayılan radyasyondan olumsuz etkilenmemize hatta hastalanmamıza neden oluyor. Siyah turmalin taşı bize zarar veren radyasyonu emerek bizleri koruma altına almaktadır.

Dumanlı kuvars: insanın iç gücünü arttıran dumanlı kuvars psişik güçlere karşı da bir koruma kalkanı görevi üstlenir. Depresyondan çıkmaya yardımcı olan dumanlı kuvars insanın pozitif duygularla yüklenmesini sağlar.

Negatif enerjiye karşı koruyan şifalı taşlar bunlar olsa da taşlar gelişi güzel kullanılmamalıdır çünkü bazı şifalı taşların size uygun gelmeyip sıkıntılar yaşamanıza neden olma ihtimalleri vardır. Bu yüzden şifalı taş uzmanlarından destek almadan kesinlikle bu taşları kullanmayın. Taşı taktıktan sonra hayatınızda birden bire olumsuz değişimler olursa bu durum bu taşın size uygun olmadığını gösterir. Gidişatı daha da kötüye çevirmemek için bu taştan kurtulmanızı tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here