Oyuncu Necip Memili, Bedel dizisinde canlandırdığı karakter ile gündeme gelen başarılı erkek oyuncudur. Kimdir bu Necip Memili diyen kişilerin büyük bölümü aslında ünlü oyuncuyu Dila Hanım dizisinde canlandırmış olduğu Azer karakteri ile tanımaktadır. Kötü adam olan Azer şimdi ise başrol oyuncusu olarak Bedel dizisi ile izleyici karşısına çıkıyor. Ünlü oyuncu kaç yaşında ve nereli diye merak ediyorsanız gelin Necip Memili vikipedi bilgilerine göz atalım.

Necip Memili doğum tarihi 27 Mayıs 1980’dir. Adana doğumlu olan oyuncu küçük yaşlarda oyuncu olmaya karar vermiş bir isimdir. Çevresindeki kişilerin yönlendirmesi ile küçük yaşlarda oyunculuk ile ilgilenmeye başlayan Necip Memili, üniversite tercihini de bu yönde yaparak Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk bölümüne gitti ve buradan başarılı bir şekilde mezun oldu.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Başarısının sırrı sorulduğunda canlandırmış olduğu karakteri yaşadığını, karakter ile bir bütün haline geldiğini belirten Necip Memili, döneme damgasını vurmuş çok sayıda projede rol almıştır. Beşinci Boyut adlı projede Ali karakterini canlandırarak izleyici karşısına çıkmış olan oyuncu şimdilerin en popüler isimleri arasında yer alıyor.

Beşinci Boyut, Selena, Arka Sokaklar, Hakkını Helal Et, Bez Bebek, Yaprak Dökümü, Gece Gündüz, Hanımın Çiftliği, Kukuriku, Firar, Ay Büyürken Uyuyamam, Sümela’nın Şifresi, Lüks Otel, Yalan Dünya, Dila Hanım, Moskovanın Şifresi, Ulan İstanbul ve Bedel adlı projelerde rol almış olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

10 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


---Sponsorlu Bağlantılar---
Taş kesilen insanlar
Bilim Pasajları
Ley hatları
Sağlık Bilgisi
Piramitlerin Sırları