Duygu Yetiş Kimdir Vikipedi

371
Duygu Yetiş biyografi

Güzelliği kadar mesleki kariyerindeki başarısıyla dikkat çeken Duygu Yetiş, çok sevilen televizyon dizilerinden birisi olan “Acil Aşk Aranıyor” dizisinde canlandırdığı “Nisan” karakteriyle tanınan bir isim haline geldi. Yaklaşık olarak 9 yıldan beri kameralar karşında yer alan Duygu Yetiş, İstanbul ilinde doğmuş olup burada ikamet etmeye devam ediyor.

Duygu Yetiş, birçok meslek taşı tarafından çağımızın dışında bir oyuncu olarak kabul ediliyor. Kendi hakkında böyle bir tanımlamanın yapılmasının en büyük neden şüphesiz mesleğine olan aşkı ve bu alandaki başarısıdır. Magazin dünyasında çok nadir yer alması hayranlarının Duygu Yetiş sevgilisi kimdir sorusunu sıklıkla sormasına neden olsa da başarılı oyuncunun aşk hayatı ile ilgili ele geçmiş bir bilgi yok. Yani Duygu Yetiş’in sevgilisi yoktur diyebiliriz.

Duygu Yetiş Kimdir?

duygu yetiş kimdir

Duygu Yetiş, 01 Ocak 1984 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya geldi. Oğlak burucu olan oyuncunun kilosu 62 olup kendisi 1,61 boyundadır. Siyah saçlarıyla ve kahverengi gözleriyle herkesi büyülemeyen oyuncu Haliç Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Başarılı oyuncularla birlikte rol alması kendisini oyunculuk konusunda geliştirmesini sağladı ve tüm dizi ve film yapımcılarının birlikte çalışmak istediği kişilerden birisi haline geldi.

Duygu Yetiş’in Hayatı

Duygu Yetiş hayatı

01 Ocak 1984 tarihinde İstanbul ilinde doğan Duygu Yetiş, oyunculuk hayalini gerçekleştirmek için Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümüne gitti ve mezun oldu. 2001 senesinde Türk halkının adeta tutkuyla izlediği dizilerden birisi olan “Tatlı Hayat” dizisinde, dizinin başarılı oyuncuları olan Türkan Şoray, Haluk Bilginer, Neco ve Çolpan İlhan gibi isimlerle birlikte rol aldı.

Sene 2004’ü gösterdiğinde Yıldız Kaplan ve Ege Aydan gibi isimlerin yer aldığı “Evli ve Çocuklu” dizisinde rol aldı. 2009 senesinde ATV ekranının popüler dizisi haline gelen “Kış Masalı” dizisinde Dağlı Güzeli Esmer’i canlandırarak izleyici karşısında yer aldı. 2012 senesinde Krem dizisiyle hızlı bir çıkış yakalamayı başaran Duygu Yetiş, son olarak 2015 yılında yayınlanan Acil Aşk Aranıyor dizisi aracılıyla sevenleriyle buluştu. Duygu Yetiş’in oynadığı diğer diziler ve sinema filmleri arasında Dün Bugün Yarın, Analı Oğullu, Galip Derviş, Uçurum, Üsküdar’a Giderken, Yağmur Zamanı ve Annem yer alıyor.

Duygu Yetiş İletişim

Günümüzde ünlü isimler hayranlarıyla iç içe olabildiği müddetçe var olmaktadır. Duygu Yetiş de bunun farkında olan kişilerden birisidir. Başarılı oyuncunun hayranıysanız ve kendisiyle iletişime geçmek istiyorsanız sosyal medya hesapları üzerinden Duygu Hanımefendi ile iletişime geçmeniz mümkün. Ayrıca kendisi sosyal medya hesapları üzerinden yakın zamanda yapacağı ya da yer alacağı projeler hakkında da bilgiler vermektedir. Bu sayede Duygu Yetiş ile alakalı en güncel bilgilere de ulaşabilirsiniz. Twitter üzerinden başarılı oyuncu ile iletişime geçmek için twitter.com/duillee adresini, İnstagram üzerinden iletişime geçmek için instagram.com/duille adresini kullanabilirsiniz.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here