Nilay Deniz Kimdir Vikipedi

Oyunculuk dünyasının en genç oyuncularından birisi olan Nilay Deniz en çok sevilen diziler den birisi olan aşk yeniden dizisinde senin karakterine hayat vermektedir. Nilay Deniz 3 Mayıs 1993 tarihinde incire ve sıcakkanlı insanları ile meşhur olan aydın ilinde dünyaya gelmiştir reyting rekortmeni olan aşk yeniden dizisinde canlandırdığı selim karakterinin büyük beğeni almasından dolayı herkesin merak ettiği bir isim haline gelmiş olmasından Nilay Deniz vikipedi bilgileri sayfamıza eklenmiştir. Sizleri ünlü oyuncuyu merak ediyorsanız Nilay Deniz biyografi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Şu anda Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan aşkı neden dizisinde senin karakterini canlandıran oyuncu çok küçük yaşlarda olmasına rağmen iddialı projelerin altından başarıyla kalkmaya başarmıştır.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Oyunculuk dünyasına bir dönemin en çok sevilen dizilerinden birisi olan Behzat Ç dizisi ile başlayan Nilay Deniz bu dizi ardından mor menekşeler dizisinde bilinen önemli karakterlerinden birisi olan Cevriye karakterini hayat verdi. Bu proje sonlandıktan sonra kendisi 20 dakika güneşi beklerken adlı dizilerde rol almıştır. Genç yaşına rağmen kendisini kanıtlamış olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

Nilay Deniz oyunculuk alanındaki başarısı kadar güzelliği ile de dikkatini çeken bir isimdir. Bir. 72 boyunda ve 50 kilogram ağırlığında olan oyuncu performansından ödün vermediğin sürece uzun zaman ekranlarda kalacak kimler arasında yer almaya devam edecektir.

Çiçeği burnunda oyuncu Nilay Deniz hakkında sizlere aktaracaklarımız bu şekildedir. Aşk yeniden dizisini izliyorsanız kesinlikle Nilay Hanımın hayranlarından birisinizdir. Ünlü oyuncu ile iletişime geçmek istiyorsanız twitter.com/cordelianil bağlantısı üzerinden kendisini takibe alabilir ve iletişimde bulunabilirsiniz.

16 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Bilim
Kategoriler
Sağlık
Bağlantılar