Yağmur Ün Kimdir Vikipedi

354

Genç oyuncu Yağmur Ün, ekranların sevilen dizilerinden olan Yetim Gönüller dizisinde baş Asya karakterini canlandırmaktadır. Yağmur Ün biyografisi Yetim Gönüller dizisini yakından takip eden kişiler tarafından merak ediliyor. Genç oyuncuyu aslında birçoğunuz Alemin Kıralı adlı dizisinde tanıyorsunuz ancak o dizide yaşı çok küçük olup şimdi ciddi anlamda değişime uğradığından dolayı birçoğunuz kendisini hatırlamamış olabilirsiniz. Başarılı oyuncu kaç yaşında ve nereli diye merak ediyorsanız sayfamızdan Yağmur Ün vikipedi bilgilerine ulaşmanız mümkün.

Yağmur Ün 4 Kasım 1995 tarihinde İstanbul ilinde hayata merhaba dedi. Çok küçük yaşlarda oyunculuk dünyasında yer almaya başlamış olan Yağmur Ün Üsküdar Ticaret Lisesini ardından Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulunu başarılı bir şekilde bitirerek mezun oldu.

Yağmur Ün Hanımefendinin oyunculuk ile tanışması çok küçük yaşlarda oldu. Bunun temel sebebi ise evlerinde çok sayıda dizi ve filmin çekilmiş olmasıdır. Türk sinemasına damga vurmuş çok sayıda isim ile bu saye tanışmış olan Yağmur Ün, başarılı oyunculardan öğrendiklerini sete yansıtarak büyük başarı elde etmiştir.

1,70 boylarında ve 50 kilo ağırlığında olan Yağmur Ün, gelecek vadeden oyuncular arasında gösteriliyor. Alemin Kralı, Elde Var Hayat, Nerde o yeminler, Medine, Hızlı Adamlar, Zerda ve Haziran Gecesi gibi projelerde rol almış olan oyuncu şu anda Yetim Gönüller dizisinde Asya karakterine hayat vermektedir.

Genç oyuncuya hayran olan isimlerden birisiyseniz instagram.com/unyagmurr bağlantısını kullanarak başarılı oyuncuyu çeşitli görseller ile takip edebilirsiniz. Çizgisini bozmadan büyük projelerinden üstesinden gelen Yağmur Ün’e meslek hayatında başarılar dileriz.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here