Cavit Çetin Güner Kimdir Vikipedi

Cavit Çetin Güner

Yakışıklı oyuncu Cavit Çetin Güner, TRT ekranlarında yayınlanan Diriliş dizisinde Doğan Bey isimli karaktere hayat veren oyuncudur. Kimdir bu Cavit Çetin Güner diyen kişi sayısı epeyce fazla olduğundan dolayı Cavit Çetin Güner vikipedi bilgileri makalemize eklenmiş bulunuyor. Birçoğunuzun Yalancı Yarım dizisinden tanıdığı yakışıklı oyuncuyu gelin daha yakından tanıyalım.

Cavit Çetin Güner 21 Şubat 1986 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya geldi. Halen bu ilde yaşamakta olan oyuncunun annesi ev hanımı olup babası şofördür. Temel eğitimini Ziya paşa ilköğretim okulunda alan oyuncu lise eğitimini Kurtuluş lisesinde almıştır. Lise sıralarındayken kanser hastalığına yakalanan annesini kaybeden oyuncu bu yıllarda psikolojik açıdan çeşitli sorunlar yaşamıştır.

Lise sıralarındayken hep oyuncu olmayı düşlediğinden hayallerinin peşinden koşmaya karar verdi ve bu alanda yer almak adına Mimar Sinan üniversitesi konservatuar fakültesi tiyatro bölümüne giderek buradan başarılı bir şekilde mezun oldu.
Cavit Çetin Güner

Cavit Çetin Güner

Cavit Çetin GünerMezuniyetinin ardından izleyici karşısına ilk kez Hayat Bilgisi dizisinde rol alarak başlayan oyuncu daha sonra birçok projede rol almış ve kendisini kanıtlamıştır. Ayrıca Cavit Çetin Güner Bey Coca Cola ve Dankek reklamlarında da oynamıştır.

Ödünç Hayat, Yalancı Yarim ve Hayat Bilgisi isimli projelerde rol almış olan oyuncu hakkında elimizde olan bilgiler bu şekilde. Şu anda Diriliş dizisinde Doğan Bey isimli karaktere hayat veren oyuncu hakkında sizlerde bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here