Esra Bilgiç Kimdir Vikipedi

Esra Bilgiç

Esra Bilgiç, Osmanlı Devletinin kuruluş döneminin ele alındığı Diriliş dizisinde Halime Hatun isimli karakteri canlandıran bayan oyuncudur. Esra Bilgiç biyografisi güzel oyuncuyu yakından tanımak isteyen kişiler tarafından merak edildiğinden, Esra Bilgiç vikipedi bilgileri sayfamıza eklenmiştir. Yer alan bilgilerden ünlü oyuncu kaç yaşında ve nereli gibi konularda da bilgi alabilirsiniz.

Esra Bilgiç doğum tarihi 14 Ekim 1992 olup güzel oyuncu Ankara ilinde dünyaya geldi. Yaşının küçük olmasına rağmen oyunculuk alanındaki ustalığı herkesi hayrete düşürmektedir. 1.77 boyunda ve 50 kilo ağrılığında olan Esra Bilgiç, Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunudur ancak mesleğini yapmak yerine diğer birçok kişide olduğu gibi oyuncu olmayı tercih etmiştir.

Moda tasarımı konusunda da faal olan güzel oyuncu izleyici karşısını ilk defa TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş dizisinde canlandırdığı Halime Hatun karakteri ile çıktı ve büyük beğeni aldı. Türk halkının kendisini sevmiş olmasından dolayı başarılı oyuncunun özellikle dizi yapımcılarının yeni gözdesi haline geldiği biliniyor.

Esra Bilgiç, büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Hayranları başarılı oyuncu ile iletişimde bulunup kendisi ile alakalı tüm gerçekleri öğrenmek istemektedir. Sizler de bu kişilerden birisiyseniz twitter.com/esbilgic Twitter profilinden ünlü oyuncuyu takibe alarak kendisi hakkında en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Esra Bilgiç

Esra BilgiçDizide Ertuğrul Gazi’nin eşi olan Halime’yi canlandıran güzel oyuncu popüler yaşama yeni dahil olan bir isim olduğundan dolayı kendisi hakkında sınırlı sayıda bilgi bulunmaktadır. Bu yüzden sizlere Esra Bilgiç biyografisi hakkında bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here