Yakışıklı oyuncu Berk Erçer, yeni yayın hayatına başlamış olan Bedel dizisinde canlandırdığı karakter ile ön plana çıkan erkek oyuncudur. Kimdir bu Berk Erçer sorusunu soran kişiler tahminlerimize göre kısa zaman önce en popüler dizi olan Medcezir dizisini izlemeyen kişilerdir. Bunu böyle dememizin temel sebebi yakışıklı oyuncunun bu dizide en ön plana çıkan isimlerden birisi olmasıdır. Ünlü oyuncu kaç yaşında ve nereli diye merak ediyorsanız sayfamızdan Berk Erçer vikipedi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Berk Erçer 9 Kasım 1983 tarihinde İstanbul ilinde hayat gözlerini açtı. Tam bir İstanbul aşığı olan oyuncu İstanbul ilinde yaşamına devam ediyor. Fotoğraf çekemeye büyük ilgisi olmasından dolayı İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletim Tasarım ve Fotoğraf video bölümüne giderek burada eğitim aldı. Kendisinin profesyonel bir fotoğrafçı olduğu bilinmektedir.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Üniversite sıralarındayken oyunculuğa ilgi duyan Berk Erçer hatırı sayılır çok sayıda kaliteli projede rol almıştır. Kendisinin mesleki kariyerinde zirve olarak nitelendirilen proje ise bir televizyon dizisi olan Medcezir dizisidir. Bu dizideki başarısından sonra birçok yapımcının en çok çalışmak istediği isimlerden birisi haline gelmiştir. Son zamanların en beğenilen oyunculardan birisi olan Berk Erçer, mesleki yaşantısından ödün vermeden sadece sanata yoğunlaşacak olursa kendisinden uzun süre bahsettirmeye devam edecektir. Magazinsel yaşam yerine mesleği ile anılmak istemesi kendisinin başarısına başarı katmaya devam ediyor.

İzleyici karşısına ilk olarak Doktorlar adlı dizide rol alarak çıkan oyuncu ayrıca Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol almıştır. Ülke ve dünya genelinde marka olmuş olan birçok firmanın da reklam filminde rol almış olan Berk Erçer’e meslek hayatında başarılar dileriz.

16 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


---Sponsorlu Bağlantılar---
Taş kesilen insanlar
Bilim Pasajları
Ley hatları
Sağlık Bilgisi
Piramitlerin Sırları