Şafak Pekdemir Kimdir Vikipedi

Şafak Pekdemir, yakın zamanda vizyona giren İncir Reçeli 2 filminde canlandırdığı karakter ile herkesin merak ettiği isim haline gelen güzel oyuncudur. Kimdir bu Şafak Pekdemir diyen kişilerin büyük bölümü İncir Reçeli 2 filminde oyuncunun sergilemiş olduğu performanstan derinlemesine etkilenen kişilerdir. Güzel oyuncu kaç yaşında ve nereli gibi bilgiler merak edildiğinden dolayı sizlere Şafak Pekdemir vikipedi bilgilerini aktarmak istiyoruz.

Şafak Pekdemir 9 Haziran 1988 tarihinde dünyaya gelen oyuncu çevresinde yer alan kişilerin de etkisiyle küçük yaşlarda oyuncu olmaya karar verdi. Şafak Pekdemir kararlı bir kişiliğe sahip olduğundan dolayı Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümüne giderek burada oyunculuk üzerine eğitim aldı ve bu alanda kendisini kendi özel çabaları ile ciddi anlamda geliştirdi.

Geçtiğimiz günlerde sinemada yayınlanan ve kısa süre içerisinde en çok izlenen filmlerden birisi olan İncir Reçeli 2 adlı filmde rol almış olan oyuncu ayrıca Tersine Dünya, Savaş ve Barış, Şüphe, Türk Malı, Leyla İle Mecnun, Firar, 80’ler ve Alles Süt Reklamı gibi önemli projelerde rol alma imkanı bulmuştur.

Son projesinde aşırı derecede ön plana çıkmış olmasından dolayı yapımcıların gözde oyuncularından birisi haline gelen Şafak Pekdemir Hanımefendiye meslek hayatında başarılar dileriz. Sizlerde Şafak Hanım hakkında bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here