Zeynep Öztürk Kimdir Vikipedi

zeynep öztürk

Zeynep Öztürk, güzelliği ile TV8 ekranlarında yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasına damgasını vuran kişidir. Kimdir bu Zeynep ÖZTÜRK diyorsanız eminiz kendisinin tarzından ve güzelliğinden etkilenmiştirsiniz. Sizlerin merakını gidermek adına güzel yarışmacı kaç yaşında ve nereli gibi bilgilerin yer aldığı Zeynep Öztürk vikipedi bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Zeynep Öztürk doğum tarihi 1984’tür. Uzun zamandan beri moda ile iç içe olan yarışması İstanbul ilinin elit semtlerinden birisi olan Etiler semtinde butik işletmeciliği yapmaktadır. Tarzı ve güzelliği ile tüm jüri üyelerini etkilemeyi başarmış olan Zeynep Öztürk şu anda yarışmada finale çıkma ihtimali en çok olan kişiler arasında yer almaktadır.

Butik işletmecisi olmasından dolayı elbise temini de kolaylaşan yarışmacının özellikle İvana Sert Hanımefendiye olan ilgisi gözlere çarpıyor. Ilımlı yapısı ve alçak gönüllülüğü ile izleyici karşısına çıkan Zeynep Öztürk ılımlı bir kişi olduğunu ve kolay kolay sinirlenmediğini belirtti.

Popüler yaşamda yeni yer almaya başlamasına rağmen birçok hayranı bulunan Zeynep Öztürk Hanımefendi ile iletişime geçmek istiyorsanız twitter.com/zeynepist34 ve instagram.com/1zeynepozturk/ adreslerini kullanabilirsiniz. Güzelliği ile bizlerinde gönlünü kazanan yarışmacıya hem meslek hayatında hem de yarışmada başarılar diliyoruz.

Zeynep Öztürk yeni projelerde yer alacak olursa sizlere bu projeler hakkında da ilgi vereceğiz. Sayfamızı takibe alarak başarılı isim hakkındaki en güncel bilgilere ulaşmanız mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here