Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Formu

Vahe Kılıçarslan, dekorasyon denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden birisidir. Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru formu programın sunuculuğunu ve dekorasyon çalışmalarını Vahe Kılıçarslan yaptığı için büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru işlemi programın Star TV ekranlarında yayınlanmasından dolayı Star TV yetkilileri tarafından oluşturulmuş olan web sitesi üzerinden yapılıyor. Uzun yıllardan beri dekorasyon alanında çalışmalar yapıp, bu alanda kendisini bir hayli geliştiren Vahe Beyin evinizi tekrardan güzel bir yaşam alanına çevirmesini istiyorsanız başvuru formu sayfasına ulaşıp gerekli alanları doldurarak karılım formunu gönderebilirsiniz.

Vahe Kılıçarslan aracılığıyla ekranlara gelen Vahe ile Evdeki Mutluluk programını diğer dekorasyon programlarından ayıran en önemli özelliği bu programın sadece dekorasyon programı olmamasıdır. Dekorasyon için gidilen ilin en güzel yerleri ve meşhur yemekleri de program ekibi tarafından tanıtıldığından gezme fırsatınızın olmadığı birçok yeri bu program sayesinde tanıyabilirsiniz. Yurt genelinde yayınlanan birçok dekorasyon programı sadece İstanbul ili sınırları içerisinde yer alan yaşam alanlarını dekorasyon yapmaktadır. Vahe ile Evdeki Mutluluk programı ise bir şehre bağlı kalmayıp ülke genelinde yer alan tüm şehirlere gitmektedir. Bu da programın global bir hal almasını sağladığı gibi en çok izlenen programlardan birisi olmasına da vesile olmaktadır.
Vahe ile Evdeki Mutluluk programı ekibinin sizin de evinize gelmesini istiyorsanız startv.com.tr/program/vahe-ile-evdeki-mutluluk/basvuru sayfasından başvuru formunu doldurarak gönderebilirsiniz.

Vahe ile Evdeki Mutluluk adlı dekorasyon programının izleyici ile buluşturulmasındaki en önemli amaç ihtiyaç sahibi olan kişilerin gözetilmesidir. Program yapımcıları programın sosyal bir değer de taşımasını istediğinden özellikle ekonomik durumu kötü olan yani ihtiyaç sahibi olan ailelere öncelik tanımaktadır. Bu önemli bir husus olduğundan dolayı başvurunuzu yaparken gerçekten ihtiyaç sahibi birisiyseniz bunu başvuru formunda da belirtmenizde yarar var.

2 YORUMLAR

  1. dedemin evinde oturuyorum mutfağım berbat kullanılmaz halde nolur benim mutfağımıda yaparmısınız. Yaşadığım imkansızlıklardan dolayı evimi yenileyemiyorum. Evime gelen kişilere karşı bu yüzden mahcup kalıyorum. Evimin eski olmasından dolayı yüzümde olan kızarıklığı yok etmeniz dileğiyle lütfen evimi yenileyin.

  2. annem ve babam hayatlarında hiç yeni birşey görmediler buzdolapları bile yok siz evi görün nereyi isterseniz orayı yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here