Telepati Nedir Nasıl Kurulur?

Telepati

Telepati, duyu organlarımızı kullanmadan yaptığımız algılamaların tümüne denilmektedir. Telepati nedir tanımından yola çıkıldığında eminiz bu kavram sizlere karmaşık gelmektedir ancak birçoğunuz farkında olmadan telepati kuruyorsunuz. Birçoğunuz bunu 6. His olarak bildiğinden dolayı telepati kavramı uzak gelmektedir. 6. His olarak nitelendirmiş olduğumuz her şeyin telepati olduğunu bilmelisiniz.

Telepati nasıl kurulur diye eminiz büyük bölümünüz merak ediyordur. Telepati kurmak için 2 kişinin olması gerekmektedir. Bu kişilerden birisi alıcıyken diğeri vericidir. Verici olan kişi zihninde bir şeyler düşünmeye başlar ve bu düşünceye odaklanır. Etrafa yaymış olduğu görünmez enerjiyi ise verici olan kişi alarak alıcının neler düşündüğünü bilir.

Telepati kurmak için insanların bunun üzerinde uzun süre boyunca çalışma yapması gerekmektedir. Sadece bu dediklerimizi dikkate alarak ciddi manada istemli bir şekilde telepati kurmanız mümkün değildir ancak pes etmeyip olayın üzerine gidecek olursanız bir süre sonra telepati kurmaya başlayabilirsiniz.

Telepati yapacak olan kişilerin kesinlikle konuşmaması gerekmektedir. Telepatinin daha kolay gerçekleşmesi adına görsel öğelerden yararlanabilirsiniz. Örneğin aklınızda olan bitenleri karşı tarafından bir fotoğraf aracılığıyla daha rahat anlayacağını düşünüyorsanız yardımcı kaynak olarak fotoğraflardan yararlanabilirsiniz.
TelepatiAlanında uzman kişiler telepati yöntemi üzerinde özellikle hiç tanımadıkları insanları tanımak için durmaktadır. Telepatisi gelişmiş birçok kişi bu yönde olumlu sonuçlara ulaşmıştır. Kendisini geliştirmiş olan kişiler telepati yoluyla birisini tanımak istiyorsanız kesinlikle dış çevreden bu konu hakkında bilgi almayın diyorlar. İnsanların söyleyeceği şeyler bilinçaltınıza yerleşeceğinden dolayı insanlara karşı yanlış telepatiler kurup olumsuz sonuçlar alabilirsiniz. Bu yüzden bir kişiyi tanımak için telepati kururken kesinlikle aklınızı diğer düşüncelerden soyutlayın ve sadece o kişiye odaklanın. Ayrıca kalbinizin sesini de dinlerseniz insanları daha kolay ve doğru bir şekilde tanıyabilirsiniz.

Telepati konusunda ilerlemek istemenize rağmen zihninizi boşaltmak konusunda ciddi sıkıntılar çekiyorsanız sessiz bir ortama geçin. Üzerinize mavi kıyafetler giyin ve odanın ışığının mavi olmasına özen gösterin. Bu dediklerimize dikkat edecek olursanız sessiz ortamda kendinizi dış etkilerden soyutlayabilir ve bu sayede telepati kurmak için iyi bir şekilde odaklanabilirsiniz. Birçok kişi telepati yapmayı astral seyahat ile karıştırmaktadır. Astral seyahat nasıl yapılır bağlantısında bu beyin oyununun nasıl gerçekleştirildiğini öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here