Tamer Tıraşoğlu Kimdir Vikipedi

446
Tamer Tıraşoğlu

Tamer Tıraşoğlu, Acil Servis dizisinde Berzan karakteri ile izleyici karşısına çıkan oyuncudur. Tamer Tıraşoğlu doğum tarihi 4 Şubat 1983’tür. Ağır Roman Yeni Dünya adlı dizisi projesinde rol aldıktan sonra yapımcıların en çok çalışmak istediği isimlerden birisi haline gelen oyuncu, seçici olduğundan dolayı sadece kaliteli projelerde rol almayı tercih etmektedir.

1983 doğumlu olan Tamer Tıraşoğlu, Almanya topraklarında dünyaya gelmiştir. Çocukluk döneminin büyük kısmı yurt dışında geçtiğinden dolayı akıcı bir şekilde Almanca ve İngilizce konulan oyuncu, mesleki alandaki eğitimini yurt dışında almıştır. Mesleki çalışmalarına yurtdışında başlayan Tamer Tıraşoğlu, büyük beğeni alan çok sayıda yabancı projede rol almış olan bir kişidir.

1,85 boyunda olan oyuncu yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kendisine modellik konusunda çok sayıda teklif gelse de daha çok oyunculuk alanında tanınmak istendiğinden dolayı gelen tekliflerin büyük bölümünü reddetmektedir. Ağır Roman Yeni Dünya adlı ve Acil Servis adlı projelerde rol alan oyuncuya mesleki yaşantısında başarılar diler, kendisini severek takip ettiğimizi belirtmek isteriz. Tamer Tıraşoğlu’nu yakışıklı bulan bayanlar ünlü oyuncuyu yakın markaja almış durumda. Durum böyle devam edecek olursa ünlü oyuncunun çok sayıda hayranı olduğundan dolayı dizi yapımcılarının en çok çalışmak istediği kişilerden birisi olacağını düşünüyoruz.
Tamer Tıraşoğlu

Tamer Tıraşoğlu

Tamer TıraşoğluTamer Tıraşoğlu, sosyal medya sitelerini aşırı derecede yoğun olmasından dolayı kullanmamaktadır. Twitter üzerinde yer alan hesapların tamamının sahte hesaplar olduğunu düşünüyoruz. Eğer kendisi sürekli olarak aktif olduğu bir hesap açarsa makalemize Tamer Tıraşoğlu ile iletişime geçebilmeniz için ilgili hesaplar eklenecektir.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here