Özlem Aydın Kimdir Vikipedi

Özlem Aydın, güzel olmasının yanında Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Elanor karakteri ile ilgi çeken bayan oyuncudur. Kimdir bu Özlem Aydın diyenler oyuncuyu yakından tanımak istediğinden sizlere Özlem Aydın vikipedi bilgileri sunulacaktır. Yakın zaman içerisinde yayınlanmış olan Ankara’nın Dikmesi dizisinde de tanıdığınız oyuncu hakkında gelin daha fazla bilgiye ulaşalım.

Özlem Aydın doğum tarihi 20 Şubat 1988’dir. İstanbul doğumlu olan oyuncu lise eğitimini Gürsoy Kolejinde almıştır. Müzik ile de yakından ilgili olan Özlem Aydın, lise sıralarındayken arkadaşları ile birlikte müzik grubu oluşturmuştur. İyi bir solist olduğu bilinen oyuncunun ayrıca çok sayıda bestesinin olduğu da biliniyor.

Oyunculuk ile Üniversite sıralarındayken ilgilenmeye başlayan Özlem Aydın, üniversite tercihini de bu yönde kullandı ve oyunculuk üzerine eğitim aldı. Eğitimin ikinci senesindeyken ani bir şekilde karar değiştirip iletişim bölümüne geçti. Başarılı oyuncu İstanbul Beykent Üniversitesi İletişim ve Tasarım bölümü mezunudur.

Üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuğun peşini bırakmayan Özlem Aydın, çok sayıda kuruluşta ve bazı özel isimlerden oyunculuğa dair eğitimler almıştır. Kendisinin bir süreliğine de olsa Sinan Çetin Bey ile çalıştığı bilinmektedir.

İzleyici karşısına ilk olarak bir dönemin sevilen dizilerinden birisi olan M.U.C.K. dizisinde başrol oyuncusu olarak çıkan oyuncu kendisini kanıtladığından dolayı dizi yapımcılarının gözdesi haline geldi ve birçok başarılı projede rol aldı.

Diriliş Ertuğrul, Ankara’nın Dikmeni ve M.U.C.K. adlı projelerde rol almış olan oyuncunun ayrıca Acun Medya tarafından ekranlara gelen Var Mısın Yok Musun adlı yarışma programında yer alıp 69 Bin TL kazandığı da biliniyor. Güzel oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here