Leyla Tanlar Kimdir Vikipedi

Leyla Tanlar

Leyla Tanlar, ekranların sevilen dizilerinden Paramparça dizisinde Cansu karakterini canlandıran bayan oyuncudur. Leyla Tanlar kimdir sorusu özellikle genç yaşta olmasına rağmen bu denli başarılı oyunculuk performansı göstermesinden dolayı merak edilmektedir. Bu yüzden Paramparça Cansu kimdir diyenler için ünlü oyuncuyu mercek altına alacağız.

Leyla Tanlar kimdir nereli kaç yaşında

Leyla Tanlar 13 Aralık 1997 tarihinde dünyaya geldi. Oyunculuk alanındaki başarı ile tanıdığımız Leyla Tanlar, özellikle Paramparça dizisinde canlandırmış olduğu Cansu karakteri ile özdeşleştirilmektedir. Oyunculuk alanındaki ilk profesyonel çalışması bu olsa da yeni yayın döneminde hayata geçecek olan birçok projede rol alması adına teklif aldığı bilinmektedir. İstanbul ilinde dünyaya gelen Leyla Tanlar bu ilde ikamet etmeye ve eğitim hayatını sürdürmeye devam ediyor. İtalyan Lisesinde eğitim alan oyuncunun kariyer yaşamına oyunculuk ile alakalı bir bölüm ile devam edeceğini düşünüyoruz.

1,70 boylarında olan Leyla Tanlar henüz anaokuluna giderken tiyatro ile ilgilenmeye başladı. Burada yeteneği ön plana çıkınca tüm eğitim yaşamı boyunca bir yandan da oyunculuk ile ilgilenmiş ve bu alanda faaliyet göstermiştir. Kendisinin Akademi 35 buçuk bünyesinde oyunculuk eğitimi de aldığı biliniyor. Şuan birçoğumuz kendisini Paramparça dizisindeki Cansu olarak tanısak da kendisinin bu yeteneği sayesinde ilerleyen yıllarda daha birçok projede yer alacağını düşünüyoruz. Ünlü oyuncunun ismini ilk defa duyuyorsanız aşağıda yer alan fotoğraflara göz atarak Leyla Tanlar kimdir hakkında da görsel bilgi alabilirsiniz.

Leyla Tanlar, oyunculuk dünyasında yeni yer almaya başlamış birisi olmasına rağmen sergilemiş olduğu performans ile gönüllere taht kurmayı başardı. Çok sayıda hayranı başarılı oyuncu ile iletişime geçmek istediğinden dolayı twitter.com/leylatanlar Twitter sayfasını üzerinden ünlü oyuncuya ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Ayrıca bu profil sayfası üzerinden ünlü oyuncu hakkındaki tüm güncel bilgilere de ulaşmanız mümkün. Bilgitimi.com ailesi olarak ilgili oyuncuyu çok beğendiğimizden dolayı kendisi hakkındaki en güncel bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here