Hülya Gülşen Irmak Kimdir Vikipedi

Hülya Gülşen Irmak

Oyuncu Hülya Gülşen Irmak, tiyatro, dizi ve sinema filmi oyuncusudur. Hülya Gülşen Irmak 14 Eylül 1965 tarihinde dünyaya geldi. Uzun soluklu dizilerden birisi olan Ferhunde Hanımlar dizisinde Müjgan karakteri ile herkesin beğenisi kazanan oyuncu küçük yaşlarda oyunculuk yağmaya başlayıp başarılı bir çizgi izleyen isimler arasında yer alıyor.

Hülya Gülşen Irmak kimdir sorusu başarılı oyuncunun yeni bir dizi projesi olan Asla Vazgeçmem dizisinde Hülya karakterini canlandırmasından dolayı sorulmaktadır. 1965 senesinde Ankara ilinde dünyaya gelen Hülya Gülşen Irmak, yeteneklerini küçük yaşta keşfettiğinden dolayı eğitim kariyerini de bu şekilde şekillendirmeye çalıştı.

Ankara Devlet Konservatuarına henüz 13 yaşındayken girmeyi başaran oyuncu kendisini geliştirmek için uzun yıllar boyunca tiyatrolarda çalıştı ve çok sayıda oyunda rol aldı.

Yıllarını oyunculuğa adamış olan Hülya Gülşen Irmak Hanımefendinin en büyük çıkışı şüphesiz Ferhunde Hanımlar dizisinde canlandırmış olduğu rol olmuştur. Özellikle 90’lı yıllarda gençlik dönemini geçirmiş olan birçok kişi kendisini yakından tanımaktadır. Bu denli tanınmasının temel sebebi de şüphesiz başarılı bir oyuncu olmasıdır.
Hülya Gülşen Irmak

Hülya Gülşen IrmakSeslendirme sanatçılığı, eğitmenlik ve oyuncu koçluğu tarzında alanda da faal olan Hülya Gülşen Irmak, Çalıkuşu, Galip Derviş, Keşanlı Ali Destanı, Gökkuşağı Çocukları, For a Moment, Bizim Evin Halleri, Teyzemin Nesi Var, Havada Bulut ve Ferhunde Hanımlar adlı projelerde de rol almıştır. Şu anda Asla Vazgeçmem dizisinde Hülya karakterine hayat vermekte olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here