Sedef Avcı Kimdir Vikipedi

Oyuncu Sedef Avcı, Bedel dizisinde canlandırmış olduğu Begüm adlı karakter ile ön plana çıkan kişidir. Kimdir bu Sedef Avcı sorusunu soran kişilerin büyük kısmı özellikle Begüm karakterini merak ediyor. Sizlerde ünlü oyuncu kaç yaşında ve nereli gibi sorulara yanıt arıyorsanız Sedef Avcı vikipedi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sedef Avcı doğum tarihi 22 Ocak 1982’dir. İstanbul ilinde doğan, modellik ve oyunculuk alanında faal olan Sedef Avcı, doğmuş olduğu il olan İstanbul ilinde yaşamaya devam ediyor. Popüler yaşama model olarak dahil olan Sedef Avcı Hanımefendi saha sonra her daim ilgi duyduğu alan olan oyunculuk alanına geçmek istedi ve oyunculuk üzerine eğitim aldı. Yani güzel oyuncu küçük yaşlardan itibaren oyunculuk yapmaya başlamış bir kişi değildir.

Sedef Avcı Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezunudur. Popüler yaşama Gaye Sökmen Ajansına bağlı bir model olarak dahil oldu. Modellik alanındaki en büyük başarısı 1997 senesinde Elite Model Look birincisi olmasıdır.

Şu anda Kıvanç Kasabalı ile evli olan Sedef Avcı Hayattan Korkma, Romantik Komedi, Böyle mi Olacaktı, Yanık Koza, Menekşe ile Halil, Yaprak Dökümü, Ezel, Umut Yolcuları, Arka Sokaklar, Mazi Kalbimde Yaradır, Esir Şehrin Gözyaşları, Boynu Bükükler ve Bedel adlı projelerde rol almıştır. Son zamanların en popüler oyuncularından olan Sedef Avcı’ya meslek hayatında başarılar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here