Facebook Kalp İşareti Nasıl Yapılır?

127
facebook kalp işareti

Kalp işareti nasıl yapılır sorusu Facebook kullanıcıları tarafından sorulmaktadır. Renkli kalp işareti duyguları ifade etme konusunda etkili. Facebook içerisinde yer alan yüz ifadelerinden birisi de kalp işaretidir ve son zamanlarda en çok kullanılan kalp işaretlerinden birisi olmuştur. Facebook kalp işareti nasıl yapılır diye merak ediyorsanız tuşlamanız gereken karakterlerin neler olduğunu sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Kalp işaretini yapmak için birkaç yöntem bulunmaktadır. En çok kullanılan yöntem < 3 karakterlerinin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş olan kalp işaretidir. Bir diğer yöntem ise ALT ve 3 karakterlerinin aynı ayna basılmasıdır. ALT ve 3 karakterine klavyenizden aynı anda basacak olursanız birçok kişi tarafından büyük beğeni alan kalp işaretini yapabilirsiniz. Yaptığınız bu işlemler sonrasında ortalama olarak (♥) bu tarz bir kalp yapabilirsiniz.

Mevcut işaretler en basit işaretler arasında yer almaktadır. Bu işaretlerden memnun kalmadıysanız çıkartma mağazasından ücretsiz olarak birçok ifadeyi indirip kullanabilirsiniz. İlgili çıkartma mağazasına ulaşmak için herhangi bir kişi ile sohbet etmek için sohbet penceresini açın. Sohbet penceresinde gönderilecek metinin yazıldığı bölümün sağ kısmında bir surat simgesi bulunmaktadır. Bu simgeyi tıklayın ve ifadelerin yer aldığı kısmın açılmasını sağlayın. Açılan pencerenin hemen sağında artı şeklinde bir simge bulunmaktadır. Bu simgeyi tıklayarak birbirinden güzel ifadeleri indirebileceğiniz menüye geçiş yapabilirsiniz. İlgili menüde yer alan çıkartmaların büyük bölümü ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

facebook kalp işareti

Facebook ortamında kalp işareti yapmak için kullanabileceğiniz yöntemler bu şekildedir. İlerleyen zaman içerisinde sohbet ortamına yeni ifadele ve yeni yöntemler dahil edilecek olursa sizlere bu yeni yöntemler hakkında da bilgi vermeye devam edeceğiz. Facebook en fazla kullanılan sosyal medya aracı olduğundan dolayı Facebook içerisinde en ufacık bir yenilik olduğu zaman bu durumdan herkes etkilenmektedir. Sohbet içerisine eklenen küçücük bir emoji bile anlatılanların daha etkili olmasını sağlamaktadır.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here