Musab Ekici Kimdir?

Musab Ekici vikipedi bilgileri ile gündeme gelen başarılı oyuncudur. 1992 senesinde Elazığ ilinde dünyaya gelen Musab Ekici, Acil Servis dizisinde canlandırmış olduğu Mert karakteri ile ön plana çıkmayı başaran bir kişidir. Oyunculuk alanında daha çok tiyatro sahnelerinde yer almış olan Musab Ekici, Acil Servis dizisi ile ilk defa kameralar karşısına çıkacak. Bu yüzden ünlü oyuncu kaç yaşında ve nereli gibi konular merak ediliyor.

Musab Ekici, oyuncu olmaya çok küçük yaşlarda karar verdiğinden dolayı üniversite tercihini bu yönde yaptı ve ülkemizin başarılı üniversitelerinden birisi olan İstanbul Devlet Konservatuarına giderek başarılı bir şekilde mezun oldu. Yaklaşık olarak 6 yıldan beri oyunculuk dünyasında aktif olan oyuncu genç yaşına rağmen ödül almış ve kendisini bu alanda kanıtlamış olan oyuncular arasında yer almaktadır.

Soytarılar, Barselo ve Yola Çıktığım Gün Sakin Serin Bir Sabahtı gibi popüler tiyatro oyuncularında rol almayı başaran Musab Ekici, Sadri Alışık Sinema TV ödülleri Erkek Oyuncu Jüri Özel Ödülünü almış bir kişidir.

Acil Servis dizisinde Mert karakteri ile izleyici karşısına çıkan oyuncu, yeni parlayan bir isim olmasına rağmen büyük bir çıkış yakalamış durumda. Yıldızı her geçen gün parlayan oyuncu ile iletişime geçmek istiyorsanız twitter.com/musab_ek bağlantısı üzerinden kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. Yakışıklılığı ile ön plana çıkmasına rağmen yaptığı işle ile anılmayı tercih eden oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here