Can Sipahi Kimdir Vikipedi

Can Sipahi, Çok küçük yaşlarda oyunculuk dünyasında yer almaya başlayan erkek oyuncudur. Can Sipahi 20 Ocak 1988 tarihinde dünyaya geldi. İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu son zamanların sevilen dizilerinden birisi olan Aşk Yeniden dizisinde canlandırdığı Orhan Günay karakteri sayesinde hızlı bir çıkış yakaladığından dolayı merak edilen isimlerden birisi haline geldi. Mesleki başarısı kadar yakışıklılığı ile de dikkatleri çeken oyuncuyu tanımak için Can Sipahi biyografi bilgilerine göz atalım.

Can Sipahi İstanbul doğumlu olup 20 Ocak 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk alanında kendisini geliştirdikten sonra izleyici karşısına ilk kez TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ah Kalbim dizisiyle çıkan oyuncu daha sonra Fox TV ekranlarında yayınlanmış olan Yıldız Masalı adlı projede projenin en ön plana çıkan isimlerinden birisi olan Umut karakterine hayat verdi. Temel eğitimlerini Ankara TED kolejinde alan oyuncu lise eğitimini Rıdvan Ege Anadolu lisesinde tamamlamıştır.

Ailesinin de yönlendirmesi ile üniversite tercihini mühendislikten yana kullanan oyuncu Sabancı Üniversitesi Üretim Sistemleri Mühendisliğine giderek buradan başarılı bir şekilde mezun oldu. Üniversite yıllarında oyunculuğa merak sardığından dolayı kendisinin Bahçeşehir Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almaya devam ettiği biliniyor.

Şu anda Aşk Yeniden dizisinin Orhan’ı olarak karşımıza çıkan Can Sipahi, özellikle İntikam dizisinde Barış Denizci karakterine hayat verdikten sonra popüler bir kişi haline geldi. Aşk Yeniden, Güneşi Beklerken, İntikam, Yıldız Masalı, Öğretmen Kemal ve Ah Kalbim adlı dizi projelerinde rol almış olan oyuncu ayrıca Ülker Biskrem, Snickers, Genç Turkcell, Coca Cola ve Ruffles reklam filmlerinde rol almıştır.

Can Sipahi hakkında elimizde olan bilgiler bu şekilde. Ünlü oyuncu Can Sipahi Beyin hayranıysanız ve kendisi hakkındaki en güncel bilgilere ilk ulaşan kişi olmak istiyorsanız twitter.com/cansipahi bağlantısını kullanarak yakışıklı oyuncuyu takip listenize ekleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here